فقر-فحشا-روسبی گری-بررسی و مقایسه علل گرایش به روسبی گریی-خیانت زوجین و....

بخونید خیلی جالبه.حرفای یه فاحشه ایدزی از زبون خودش.

از کجاش تعریف کنم؟ از دعواهاي مامانم و بابام؟ از قهر کردناشون؟ از کتک هایی که از بابام می خوردم؟ از خونه ي اجاره اي که یه دقیقه توش ارامش نبود؟ از کجاش بگم؟
همه تا یه دختر خراب رو می بینن می گن فلان فلان شده فاحشه س! اما یکی به خودش زحمت نمی ده که یه خرده فکر کنه ببینه که آیا این دختر یه روز از خواب بلند شده و راه افتاده رفته فاحشه شده؟! نه! اینطوري نبوده. اگه من خراب شدم، من پرورده ي این جامعه م! جامعه بايد خودشو نگاه کنه ببینه چه علتی توش بوده که من شدم معلولش! من قبول دارم که اشتباه کردم. من خاطی، من خلافکار! چوب شم خوردم. دیگه از این مرض وامونده بدتر چی می خواي؟ اما می خوام بگم کساي دیگه م مقصر بودن. فقط منو نگاه نکنین بابا!
یه دختر سیزده چهارده ساله که دور و ورش هزار تا چاه و گرداب و بلاسف یه پشت و پناهم می خواد آخه! یه راهنمام می خواد آخه! یه خونه ي امن و آرومم می خواد آخه!
.وقتی اینا نبود خب به فساد کشیده می شه دیگه! اول شم که خبر نداره آخرش چیه همه ش فکر می کنه اولین پسري که بهش گف دوستت دارم دیگه تمومه. دیگه خوشبخت شده. یه خرده با هم هستن و اخلاق همدیگرو که فهمیدن،ننه باباشو می فرسته خواستگاري و می شه زن طرف! اون موقع که به اولین پسر برخورد، فکرشم نمی کنه که آخر و عاقبتش ممکنه بشه الان ما! دخترایی رو می گم که من بعضی هاشونو می شناختم!

دختر و پسر تو این سن و سال (13و14سالگی)شرایط فکري خودشونو دارن. این سنی نیسکه جوون بتونه درست فکر کنه! این موقع س که احتیاج به راهنمایی داره. تو این سن و ساله که به دورابت بلوغ می رسه و تو ذهن و وجودش انقلاب بپا می شه!
این موقع س که مثل آتیش می مونه! این موقع س که فکر می کنه می تونه هر کاري بکنه و تمام کار ها و فکراشم درسته! بابا
فرهنگ ها فرق داره! کشوري مثل کشور ما که همه ش توش تاخت و تاز و جنگ بوده و یه وقت اسکندر فتح ش کرده و یه وقت عرب ها و یه وقت مغول، دیگه فرهنگ خودشو نداره که! یه سري چیزا از ایران باستان و زرتشت داریم، یه سري از یونانی ها داریم، یه سري از اعراب داریم، یه سري از مغول داریم! یه سري اومدن از غرب الگوهاس ناقص گرفتن و به خورد ما دادن! اینا چه جوري می شه؟ می شه همین دیگه! از یه طرف بریدیم و به اون یکی طرف نرسیدیم ! تا همین چند سال پیش چند نفر بخاطر اینکه ویدئو داشتن جریمه شدن؟ چند نفر بخاطر اینکه مثلا تو ماشین نوار گوش می دادن بلا سرشون
اومد؟ حالا هم ویدیو آزاد شده و هم نوار و هم خواننده! جواب اون بلاها که تا همین چند سال پیش سر اون بدبختی اومد که مثلا یه نوار گوش کرده بود رو کی می ده؟


براي خیلی از دخترها مثل من یا دخترهایی که از خونه فرار می کنن. دخترایی که براي فرار کردن از خونه، زن اولین مردي که می آد خواستگاریشون می شن! اینم خودش یه جور فراره! فقط یه فرار ابرومندانه! دخترایی که از بی پناهی، به اولین پسري که سر راه شون قرار می گیره پناه می برنو بعد معلومه وضع شون چی می شه. من خودم تو این چند ساله، خیلی ازاین دخترا رو دیدم. همه شون گم شده و گیج و مات ن!
یه شب از خونه می آن بیرون. بعدش همه چی براشون تموم می شه! می دونین، اینجا فقط براي دخترا اینطوریه! یه پسر اگه صد تا شبم از خونه قهر کنه و بره بیرون، بازم می تونه برگرده خونه اما یه دختر نه! یه دختر فقط کافیه که یه شب از خونه بیرون بمونه. بعدش دیگه همه چی تمومه! حالا چرا اینطوریه، نمی دونم.
شنیدم تو کشوراي خارجی اینطوري نیس. می گن اونجا دخترا از یه سنی یاد می گیرن که چه جوري با جامعه شون بر خوردکنن. شاید از همون دبستان! یه دختر تو خارج، از سنین پایین، اجازه داره که مثلا شب خونه ي دوستش بمونه یا مثلا همراه همکلاسی هاش اردو بره یا سینما بره یا هر جاي دیگه. اینه که اگه یه دفعه م مثلا قهر کرد و از خونه براي یکی دو ساعت اومد بیرون، خودشو گیج و منگ نمی بینه! اما این دخترایی که من تو این چند ساله دیدم، اولین باري که از خونه قهر می کنن و
پاشونو تو خیابون میذارن، انگار دنیا براشون تموم شده! مثل مسخ شده ها می شن! همه شونم می خوان برگردن خونه. شاید یه ساعت که از قهر شون می گذره، دل شون می خواد برگردن خونه اما بر نمی گردن! می دونین چرا؟ براي اینکه می ترسن!
ترس از برگشتن! ترس از پدر! ترس از مادر! ترس از برادر! ترس از خشونت!

عجب اوضاعی شده!!!!!!!

+ نوشته شده در  دوشنبه هفدهم مرداد ۱۳۹۰ساعت 17:23  توسط WolfBoy | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو وبلاگ
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
هدف این وبلاگ بررسی دلایل گرایش زنان و دختران به روسبی گری - خیانت زوجین و مقایسه فحشا در ایران و سایر کشورهاست.

پیوندهای روزانه
موزیک ما
دانلود آهنگ جدید
موزیک باز
مجموعه سایت های دهه هفتادی ها
ردپای خاطرات
خطاب به شاهزاده جفا پیشه.TanGol
چرخ کبود.WolfBoy
IceBoy.Love & Hate
آرشیو پیوندهای روزانه
نوشته های پیشین
هفته سوم اردیبهشت ۱۳۹۱
هفته اوّل فروردین ۱۳۹۱
هفته چهارم مهر ۱۳۹۰
هفته چهارم شهریور ۱۳۹۰
هفته چهارم مرداد ۱۳۹۰
هفته سوم مرداد ۱۳۹۰
هفته چهارم تیر ۱۳۹۰
هفته سوم تیر ۱۳۹۰
هفته دوم تیر ۱۳۹۰
هفته چهارم خرداد ۱۳۹۰
هفته سوم اردیبهشت ۱۳۹۰
هفته اوّل اردیبهشت ۱۳۹۰
هفته چهارم فروردین ۱۳۹۰
آرشیو موضوعی
عکس
بررسی
آمار فحشا
دلایل گرایش
نویسندگان
IceBoy
felorans
Tangol
WolfBoy
پیوندها
مجموعه سایت های دهه هفتادی ها
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM

دانلود آهنگ جدید